عوامل موثر در قيمت مبلمان اداري


مبلمان اداري

قيمت مبلمان اداري تحت تاثير عوامل مختلفي تغيير مي‌كند. مبلمان اداري در يك شركت مي‌تواند فضا را تحت الشعاع قرار كند و متناسب با نوع فعاليت شركت انتخاب شود.
اگر كمي با دنياي دكوراسيون آشنا باشيد قدرت راحت‌تري براي انتخاب مبلمان اداري مناسب با فضاي كاري خود خواهيد داشت. همان‌طور كه مي‌دانيد فضاي اداري شركت تاثير متفاوتي بر روي روحيه مخاطبان خواهد گذاشت. مي‌تواند روحيه كاري كارمندان را تغيير دهد و يا افراد جديدي كه وارد شركت مي‌شوند را تحت تاثير قرار دهند. در واقع اين تغيير ظاهري بايد همه جوره يك تغيير مثبت باشد؛ كه هم كارمندان با آن احساس راحتي كنند و هم زيبايي محيط را دوچندان كنند.
شما مي‌توانيد براساس بودجه خود و همچنين دكوراسيون اداري خود يك انتخاب هوشمندانه داشته باشيد. بهترين كار اين است كه با افرادي كه ساليان سال است در اين امر تجربه كافي دارند مشورت كنيد. گروه مهندسي مكعب آماده ارائه مشاوره به شما عزيزان است تا بهترين دكوراسيون اداري را براي محل كار خود انتخاب كنيد.
در اين مقاله به دو عامل مهم كه قيمت مبلمان اداري را تحت تاثير قرار مي‌دهد مي‌پردازيم.

 

جنس چوب و تاثير آن بر قيمت مبلمان اداري

انتخاب جنس چوب براي مبلمان قيمت آن را تحت تاثير قرار مي‌دهد. در واقع شما با بخشي از طبيعت زنده ارتباط برقرار مي‌كنيد و روي آن اثر و طرحي ايجاد مي‌كنيد. پس بايد راه و روش كار با آن توسط استاد ماهر انجام شود تا در نهايت اثري بدون نقص را در اختيارتان بگذارند. كار كردن با چوب گردو بسيار سخت است. به همين دليل قيمت مبلمان اداري كه با چوب گردو ساخته شده باشند بيشتر است.
امروز استفاده و كاربرد MDF در محصولات مبلمان اداري به ويژه ميز اداري بسيار پرطرفدار شده است. ام دي اف كه يك فرآورده چوبي است، داراي مقاومت خوبي است چرا كه از تركيب چوب به همراه مواد ديگري ساخته مي‌شود.

قيمت مبلمان اداري با روكش چرم

همجنين روكش چرم نيز مي‌تواند بر روي قيمت مبلمان تاثير مثبت داشته باشد. استفاده از جنس چرمي در مبلمان اداري نماي بسيار خاصي به آن مي‌دهد. همچنين انتخاب مبل اداري با جنس چرمي مي‌تواند تاثير مثبتي بر فعاليت شغلي شما از ديد مخاطبان بگذارد. اگر به عنوان يكي از شركاي تجاري براي بستن قرارداد به شركتي مراجعه كنيد، محيط شركت را زير نظر داريد و از آن تاثير مي‌گيريد. مي‌توانم بدون شك بگويم كه با نگاه كردن به دكوراسيون و مبلمان اداري احساس متفاوتي براي همكاري با آن شركت خواهيد داشت. اين موضوع مي‌تواند بعد رواني داشته باشد. آيا تابحال به اين موضوع فكر كرده‌ايد كه چرا نحوه لباس پوشيدن بازاريابان بسيار مهم است؟ اين موضوع نشان‌دهنده تاثير مثبتي است كه بر خريدار مي‎‌گذارد. پس با الهام گرفتن اين موضوع، دكوراسيون و جنس مبلمان اداري هم تاثير متفاوتي بر فعاليت شما دارد.
جدا از همه اين مسائل، استفاده از مبلمان چرمي دلايل ديگري هم دارد. مبلمان اداري از جنس روكش چرم علاوه بر زيبايي ظاهري و شيك ساختن فضا، دوام و كيفيت خوبي هم دارند. چرم كار شده روي اين مبلمان مي‌تواند در رنگ‌هاي گوناگوني توليد شود و شما بر اساس رنگ دكوراسيون اداري خود و حتي رنگ لوگوي سازماني خود براي ست كردن كمك بگيريد. يكي ديگر از مزيت‌هاي استفاده از اين جنس اين است كه با نشستن بر روي صندلي اداري چرمي به شما احساس راحتي مي‌دهد. جنس انعطاف پذير چرم، باعث مي‌شود از خستگي طولاني مدت بر روي مبلمان كمتر احساس خستگي داشته باشيد.
با اين دلايل پس بي دليل نيست كه قيمت مبلمان اداري چرمي كمي بالاتر نسبت به جنس‌هاي ديگر باشد.
اما براي تميز نگه داشتن مبلمان چرمي بايد آن را از گرد و غبار دور كنيد. در صورت مشاهده غبار روي چرم، به كمك جاروبرقي خاك‌زدايي كنيد سپس به كمك يك دستمال نرم آن را تميز كنيد.

براي انتخاب  و خريد مبلمان مقاله ” ويژگي مبلمان اداري ارگونومي ” را مطالعه كنيد.

نوشته شده توسط abed | ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۹:۲۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |